Strony związane z hasłem 'życzenia':

1 · 2 · następna strona »
 • LOL24 - Humor »

  LOL24 to strona z humorem, na której możesz zamieszczać śmieszne zdjęcia, wideo z sieci, autorskie opowiadania, wierszyki i życzenia, jak również kawały. Masz możliwość komentować i oceniać materiały, a nawet komunikować się z pozostałymi użytkownikami serwisu. Przeglądamy codziennie wiadomości w poszukiwaniu najzabawniejszych wiadomości. Mamy dużą bazę śmiesznych fotek, kawałów i filmików wideo. To wszystko starannie posortowane, rozdzielone na odpowiednie kategorie, uproszczona nawigacja sprawia, że przeglądanie jest szybki i przyjemne. Codziennie najnowsze treści, zapewniamy humor na najwyższym poziomie!

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wesołe życzenia ślubne »

  Zapraszamy do naszego portalu ślubnego. Znajdziesz w nim wesołe życzenia ślubne, jak też śmieszne wierszyki z okazji ślubu, którymi przyjemnie zaskoczysz parę młodą. Zobacz sam i wejrzyj już dzisiaj. Wybierz z pośród kategorii odpowiednią, znajdź najbardziej odpowiadające życzenia i dopisz do prezentu. Przekonaj się jakie to zwyczajne.
  A kiedy potrzebujesz jeszcze wiadomości o takich uroczystościach, znajdziesz je na naszym portalu.

  Data dodania: 01 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia bożonarodzeniowe »

  Może być tak, że każdorazowo masz ambaras z odgrzebaniem fajnych życzonek. Może być tak, że wysilasz się myśląc, że nawet sam wynaleźć coś zaciekawiającego, co będzie można przekazać ludziom. Niestety, powymyślać coś osobliwego jest mozolnie, skutkiem tego co bardziej kumaci korzystają z gotowych wierszyków na święta. Zebraliśmy właśnie takie poukładane życzenia na boże narodzenie na witrynę, dlatego zaoszczędzisz mnóstwo czasu, bo weźmiesz je teraz z jednego punktu. Każde wierszyki mają propozycję komentowania i dokonywania oceny ich, także wygrzebiesz co się podoba gościom. Skorzystaj ponadto z ewentualności wstawienia swoich życzonek komu chcesz. Wystarczy, że prześlesz do nas ukończony tekst, a my go doczepimy.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia z okazji ślubu »

  Kompletnie nie masz pomysłu na życzenia ślubne, skorzystaj z naszego weselnego serwisu. Znajdziesz w nim bardzo wiele ciekawych informacji jak przygotować się do wesela. Co i jeśli trzeba załatwić przed weselem. Gdzie znaleźć dobą sale weselną, jakie są ceny w poszczególnych regionach sal weselnych.
  Znajdziesz również najlepsze życzenia ślubne, które będziesz mógł dodać do kartki z życzeniami. Wejdź i sprawdź sam jakie to intuicyjne. Zapraszamy.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • prezenty walentynkowe »

  Luty to lubiane przez wszystkich walentynki. Praktycznie każdy lubi otrzymywać sympatyczne życzenia czy wierszyki walentynkowe. Zwłaszcza kiedy będą to wesołe i oryginalne wierszyki, świadczące o dobrym guście i pomysłowości wysyłającego. I nie chodzi tu o umiejętność tworzenia wierszyków, ale o znajomość dobrych właściwych adresów internetowych. Bowiem znajomość naszego serwisu z takimi życzeniami może być dużo cenniejsza niż literackie uzdolnienia.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • wierszyki urodzinowe »

  Kiedy pisane po raz kolejny do bliskich urodzinowe życzenia wydają się dziwnie podobne do poprzednich, to wtedy się powinno koniecznie poszukać dobrego serwisu w internecie, gdzie znajdzie się inspirację i następne życzenia na urodziny nie będą dla nikogo problemem. W naszym serwisie znajdziesz przeogromny wybór wierszy i tradycyjnych życzeń na różne okazje, zwłaszcza z okazji urodzin.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • wielkanoc - wielki tydzień »

  Kiedy zbliża się wiosenna pora i zaczyna się robić cieplej, wszystkich rozpiera energia. Święta Wielkanocne to także moment, gdy z reguły wysyłamy najbliższym życzenia wielkanocne. Jedni przesyłają do każdego to samo, pozostali starają się raczej każdemu wymyślić coś innego, ale nie zawsze będzie to łatwe. Gdy brakuje nam natchnienia bezpiecznie jest odwiedzić nasz internetowy serwis, tam na pewno wybierzemy odpowiedni zestaw życzeń dla wszystkich bliskich nam osób.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • wierszyki »

  Jak już przychodzi Boże Narodzenie szaleńczo poszukujemy czegokolwiek pomagającego nam wymyślić idealne życzenia świąteczne. Szykując życzenia bożonarodzeniowe musimy postawić na indywidualny charakter wiadomości i raczej nie przesyłać do wszystkich identycznych wiadomości. Ale przecież rzadko kiedy mamy czas na to, żeby poświęcić większość wolnego na życzenia świąteczne, choć przed świętami zostało dużo pracy. Wówczas powinniśmy odwiedzić nasz internetowy serwis zawierający zebrane życzenia bożonarodzeniowe oraz wybrać coś dla bliskich.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Miłosne wierszyki »

  Skorzystaj z bezpłatnej bazy wierszy i życzeń miłosnych. Na naszym serwisie odnajdziesz najciekawsze, specjalnie wyselekcjonowane życzenia i wierszyki. Wystarczy że wejdziesz, wybierzesz kategorię życzeń i możesz przeglądać i wybierać najbardziej odpowiadające Ci życzenia czy wierszyki. Przekonaj się sam jakie to proste i skorzystaj z najlepszej bazy wierszy i życzeń - zapraszamy.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • życzenia wielkanocne »

  Kiedy wielkim krokiem zbliża się Wielkanoc, to jest już pora żeby napisać jakieś osobiste wielkanocne życzenia do najbliższych. Często jesteśmy zmęczeni, pomysłów brakuje a rozleniwiony umysł nie ma ochoty żeby na coś ciekawego wpaść. Wtedy najlepiej uruchomić laptop i przeglądnąć nasz internetowy serwis, jaki ma na tę okazję ogromy zestaw życzeń. Z naszym serwisem z pewnością wyszukasz życzenia, które będziesz mógł wysłać znajomym i rodzinie.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • dzień matki »

  Prezentowana internetowa strona może być doskonałym wyborem i adresem dla tych, którzy poszukują będących nietuzinkowymi życzeń z okazji Dnia Matki. Znajduje się tu naprawdę gigantyczny wachlarz z tekstami życzeń, również przygotowanych w formie SMS. Będą one dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują inspiracji związanej z tym szczególnym dniem roku. Już w pierwszym momencie daje się tu zaobserwować naprawdę pokaźna liczba życzeń. Warto będzie dokładnie sprawdzić ową stronę, jeszcze przed tym, nim w domowym kalendarzu nastanie 26 maja. To może się bardzo mocno opłacać.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • życzenia bożonarodzeniowe »

  Każde Boże Narodzenie jest bogate w życzenia świąteczne, które ślemy do znajomych i dostajemy od nich w ogromnej ilości. Dzisiaj życzenia bożonarodzeniowe rozsyłane są głównie za pośrednictwem Internetu bądź komórek. Czasami telefonujemy z życzeniami do bardzo bliskich lub rodziny, lecz przeważająca większość to drobne życzenia wyszukiwane w serwisach w sieci, podobnych jak nasz serwis, w którym znajdziemy duży wybór różnorodnych kompozycji życzeń świątecznych.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • życzenia urodzinowe »

  Kiedy nadchodzi czas Wielkanocy nie musimy się już stresować, że nie mamy czasu na napisanie życzeń od siebie. Wystarczy odwiedzić nasz serwis oferujący ogromny wybór niedługich wierszyków na najróżniejsze okoliczności. Wśród nich są także piękne i niepowtarzalne życzenia na Wielkanoc. Po wybraniu kilku mamy możliwość spokojnie się zająć świątecznymi przygotowaniami, a najbliżsi będą się cieszyć że mieliśmy ich w pamięci.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne życzenia urodzinowe na portalach społecznościowych »

  PutFace oferuje profesjonalną obsługę w dziedzinie zabawnych fotożyczeń. Oferta portalu obejmuje możliwość zrealizowania zabawnej animacji. Za pośrednictwem PutFace można wysłać śmieszne życzenia urodzinowe i życzenia imieninowe. Wykonane życzenia można zamieszczać bezpośrednio na portalach społecznościowych.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • wiersze na wielkanoc »

  Lubimy Wielkanoc i także lubimy dostawać oraz wysyłać świąteczne życzenia. Jednak żeby napisać nietypowe życzenia wielkanocne trzeba by za każdym razem mieć dużo czasu. A z tym jest już przeważnie niezbyt dobrze. W wolnej chwili napiszemy jeden lub kilka wierszyków, ale przeważnie bierzemy to co sami otrzymaliśmy i przesyłamy do innych. A wystarczyłoby przeglądnąć nasz serwis i znaleźć coś z bogatego zbioru, żeby ucieszyć bliskich.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia ślubne »

  Śluby to nadzwyczajna szansa, aby pobyć z przyjaciółmi. Nowożeńcy mogą dzielić szczęście z bliskimi im osobami. Dla rodziny oraz znajomych ślub to również możliwość złożenia małżonkom serdecznych życzeń. Zazwyczaj życzenia ślubne , które są przekazywane w tym szczególnym dniu to tradycyjne frazy. Da się jednak również inaczej przekazać wyrazy szczęścia. Jeśli nie macie pomysłu na coś wyjątkowego, odwiedźcie prezentowany serwis. Przygotowaliśmy dla was dużą ilość weselnych życzeń, wierszy oraz cytatów sławnych ludzi. Na portalu opublikowane są teksty zarówno te podniosłe jak i zabawne. Na pewno znajdziecie coś w waszym guście. Napisaliście życzenia i chcecie podzielić się z innymi? Nic prostszego. Każdy czytelni ma szansę dopisać przygotowane przez siebie życzenia przy pomocy prostego blankietu. Dodatkowo istnieje opcja oceniania oraz wpisywania komentarzy przy każdej z notek. Możliwe, że aforyzmy natchną was i życzenia, którymi obdarzycie nowożeńców będą wyjątkowe.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • krótkie życzenia imieninowe »

  Świetne życzenia imieninowe, które spowodują radość na twarzy twoich bliskich - znajdziesz na naszym portalu imieninowym. Przygotowaliśmy, z myślą o tobie, zbiór śmiesznych i niesamowitych życzeń i wierszyków. Jeśli tylko znajdziesz chwile i wystarczy, że zajrzysz wybierzesz najlepiej wystarczające i wyślesz. Zobacz sam jakie to zwyczajne i korzystaj zupełnie za darmo z najlepszego zbioru życzeń i wierszyków imieninowych.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • życzenia wielkanocne »

  Gdy nie mamy talentu albo zapału do pisania bądź jakich tekstów, to kolejny Nowy Rok jest dla nas na pewno wielką udręką. Bo jak wybrnąć z opresji gdy musimy stworzyć życzenia noworoczne, ale pomysłu nie ma. Często radzimy sobie w ten sposób, że rozsyłamy do wszystkich jednakową formułkę grzecznościową i nie zawracamy sobie nimi już głowy. Lecz o wiele lepiej jest znaleźć nasz porządny internetowy serwis a następnie wybrać pasujący zestaw życzeń.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • dzień dziadka »

  Poszukujesz słów, jakie przedstawiają jak bliską osobą jest dla Ciebie dziadek? Znajdź najfajniejsze wiersze, gotowe smsy i życzenia na Dzień Dziadka. Niech nie czuje się gorszy od babuni, która ma swoje święto jeden dzień wcześniej! Znajdź słowa przeznaczone właśnie dla Twojego dziadzia! Sprawdź zbiór autentycznych tekstów gotowych wierszy, które pozwolą ci zaskoczyć tatę i udowodnić mu, że o nim pamiętasz. Odwiedź nasz serwis już teraz, nie czekaj na ostatnią chwilę.

  Data dodania: 08 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • wierszyki wielkanocne »

  Prezentowany internetowy adres jest serwisem naprawdę wysoce użytecznym. Są przynajmniej dwa różne czynniki, jakie mogą wpływać na taki właśnie stan rzeczy. Można tu w prosty sposób odszukać różne teksty wiadomości SMS, jakie można wysłać do swoich znajomych z okazji imienin, bądź też innych, zróżnicowanych świąt w ciągu całego niemal kalendarzowego roku. Interesującą częścią tego serwisu jest z całkowitą pewnością imiennik, jaki jest przygotowany w szczegółowy sposób i profesjonalnie. Ten serwis powinna poznać niemal każda osoba, której zależy na odnalezieniu niebanalnych życzeń, na całe mnóstwo różnorodnych świąt, jak również innych okazji.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »