Chirurgia stomatologiczna Kraków

Chirurgia stomatologiczna Kraków Zdrowy Ząb to gabinet stomatologiczny z długoletnim doświadczeniem. Gabinet stomatologiczny Zdrowy Ząb to dwie siedziby w Krakowie - jedna umiejscowiona jest w ścisłym centrum niedaleko D.H. Jubilat ul. Tatarska 5 30-103 Kraków (kontakt tel. 012 427 04 07). a drugi na zacisznym, strzeżonym osiedlu Kurdwanów ul. Tuchowska 6B/3 30-618 Kraków (kontakt tel. 012 659 45 00). Gabinet stomatologiczny Zdrowy-Ząb oferuje takie zabiegi jak chirurgia stomatologiczna, ortodoncja bądź leczenie zębów. Zdrowy Ząb zajmuje się również piaskowanie a ponad to wybielaniem zębów! Każdą usługę wykonujemy za pomocą najlepszej jakości preparatów oraz urządzeń. Dla ludzi z po za Kraju uruchomiliśmy usługę "Dental Travel" która pozwoli wyleczyć swoje zęby podczas pobytu w Krakowie. Tani dentysta w Krakowie zaprasza do swoich gabinetów!

Szczegóły strony www.zdrowy-zab.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.zdrowy-zab.pl:

Chirurgia stomatologiczna Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 124

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Implanty Katowice - klinika R. Borczyk »

  Klinika Implantologii i Stomatologii Estetyczne kierowana przez doktora Romana Borczyka, uznanego wykładowcę z zakresu implantologii i endodoncji, znajduje się w Katowicach Brynowie przy ulicy Czajek 5. Jest to jeden z najnowocześniejszych ośrodków w Polsce. W ofercie kliniki znajduje się: implantologia, endodoncja (leczenie kanałowe), stomatologia estetyczna (usuwanie osadu i kamienia, wybielanie zębów, korony ceramiczne, licówki ceramiczne), chirurgia stomatologiczna, protetyka, leczenie chorób przyzębia - paradontozy, ozonoterapia. Klinika ma 13 doskonale wyposażonych, klimatyzowanych gabinetów, posiada - PRACOWNIĘ RTG (wykorzystuje technikę pozwalającą na uzyskanie obrazu RTG na ekranie komputera w przeciągu kilku sekund od wykonania zdjęcia, dawki promieniowania są praktycznie pomijalne. Pracownia RTG spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa wymagane w Unii Europejskiej), - TOMOGRAF KOMPUTEROWY (precyzyjny obraz bez zniekształceń daje możliwość zmniejszenia inwazyjności leczenia oraz umożliwia dokładne zaplanowanie postępowania implantologicznego. Skraca czas trwania zabiegu oraz zmniejsza dolegliwości związane z gojeniem. Dzięki trójwymiarowemu obrazowaniu uzyskuje się dodatkowe informacje pozwalające na przeprowadzenie w warunkach ambulatoryjnych zabiegów, które dotychczas wymagały zaplecza szpitalnego), - RADIOWIZJOGRAFIĘ CYFROWĄ (kamera wewnątrzustna - pomocna jest zarówno w diagnostyce, jak i np. w skomplikowanym leczeniu kanałowym może być wykorzystywana zamiast rentgena), - MIKROSKOPY w każdym gabinecie. Przyjeżdżają tutaj pacjenci ze Śląska i innych województw oraz z zagranicy. Dla tych ostatnich posiada intensywny program leczenia stomatologicznego. Bardzo wymagający pacjenci mogą skorzystać z oferty VIP leczenie chorób przyzebia - paradontozy, ozonoterapia, usuwanie osadu i kamienia, wybielanie zębów. Ośrodek zapewnia bezbolesne leczenie zębów na najwyższym poziomie przy użyciu mikroskopów Zeiss. Katowice, ul. Czajek 5.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog w miejscowości Warszawa »

  ESTEDENTICA, której poświęcona została omawiana strona, to klinika stomatologiczna. Oferta kliniki obejmuje endodocję i inne metody leczenia zębów. W klinice zatrudnieni są specjaliści, tacy jak endodonta czy stomatolog Warszawa. Na innowacyjne wyposażenie kliniki składają się sprzęty, jak np. cyfrowe RTG. Szczegółowy cennik kliniki znajduje się na stronie, wraz z jej zdjęciami.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Kraków »

  Strona internetowa prezentuje ofertę gabinetu dentystycznego Trojanowski w Krakowie. Zapewniamy usługi z zakresu stomatologii estetycznej, profilaktyki, protetyki, implantów. Dentysta Kraków to kompleksowe leczenie, którego celem jest zadowolenie pacjenta. Nieustannie doskonalimy umiejętności, poznając najnowsze technologie leczenia. Współpracujemy z uznanymi chirurgami w zakresie implantologii. Zapraszamy na stronę internetową gabinetu w celu zapisu i poznania szczegółów leczenia.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia dziecięca i ortodoncja - Katowice »

  Katowickie Centrum Stomatologii Dziecięcej i Ortodoncji zapewnia bezbolesne i bezstresowe leczenie najmłodszych pacjentów. Przeprowadzamy zabiegi profilaktyczne umożliwiające zachowanie pięknego uśmiechu oraz zdrowych zębów mlecznych i stałych u dzieci. W ofercie kliniki znajdują się: fluoryzacja, lakowanie, ozonowanie, lapisowanie, leczenie próchnicy, zabiegi chirurgiczne (usuwanie zębów), diagnostyka rtg. Podczas leczenia stosujemy znieczulenie komputerowe oraz bezpieczny gaz rozweselający (podtlenek azotu) o działaniu uspokajającym. U dzieci, które boją się dentysty i nie chcą współpracować z lekarzem stosujemy znieczulenie ogólne (narkozę). Leczeniem wad zgryzu zajmuje się wykwalifikowany, doświadczony specjalista ortodonta. Za odwagę podczas wizyt w gabinecie maluchy otrzymują nagrody.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny gabinet stomatologiczny Wrocław »

  Na polecanej stronie znajdziesz sporo wiadomości o usługach dentystycznych. W ofercie gabinetu znajdują się leczenie kanałowe Wrocław oraz implanty Wrocław. Gabinet stomatologiczny Wrocław oferuje najwyższą jakość usług. W ramach świadczonych usług stomatolog trudni się leczeniem zachowawczym i protetyką. Doświadczenie oraz efektywność podejmowanych działań to atuty polecanego dentysty. Klienci gabinetu stomatologicznego leczeni są na najlepszym światowym poziomie. Zaprezentowana oferta to gwarancja najwyższej jakości usług dentystycznych.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog »

  Wybielanie zębów może czasami powodować wystąpienie nadwrażliwości na zimno albo gorąco. Oczywiście to uczucie może być tylko przejściowe, lecz także może się utrzymywać przez bardzo długi czas. Jest to niestety strasznie dyskomfortowe i uciążliwe uczucie. W momencie kiedy procesowi wybielania poddaje się martwe zęby, to oczywiście nie ma tu mowy o wystąpieniu tego rodzaju uczucia. W tym wypadku robi się wewnętrzne wybielanie zębów, które polega na rozjaśnieniu korony zębów tych, które wcześniej były leczone kanałowo, jak też wszystkich tych, które przebarwiły się na przez doznanie jakiegoś urazu, bądź też z jakiś innych przyczyn. Natomiast zęby, które w niedalekiej przyszłości chcemy leczyć kanałowo jeszcze przed rozpoczęciem całego procesu wybielania powinny mieć zrobione zdjęcie rtg. Tylko i wyłącznie na jego bazie można ustalić wypełnienie kanału.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Godny uwagi stomatolog w mieście Lublin »

  Na stronce widnieją informacje dotyczące działalności gabinetu stomatologicznego. Stosujemy sprawdzone metody leczenia oraz wysokiej klasy sprzęt dentystyczny. W naszej przychodni dentystycznej panuje miła oraz bezstresowa atmosfera. Proponujemy kompleksową obsługę i wielospecjalistyczne leczenie pacjentów. Stomatolog w miejscowości Lublin zapewnia najwyższą jakość usług. Dokładamy wszelakich trosk, żeby jakość naszych usług spełniała oczekiwania pacjentów.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Opole »

  Głównym obszarem działalności PRAXI-DENT są zabiegi stomatologiczne. Wykwalifikowany stomatolog świadczy swe usługi w obrębie miasta Opole. Niewątpliwą zaletą tego gabinetu jest jego innowacyjne wyposażenie.
  Oferta obejmuje wiele skomplikowanych zabiegów z zakresu chirurgii.
  Powyższy gabinet ma na celu skuteczne i bezbolesne leczenie. Wysoką jakość obsługi gwarantuje zespół profesjonalnych specjalistów. Jedną ze specjalności gabinetu jest nowoczesna stomatologia estetyczna. Ważne miejsce w ofercie omawianego gabinetu zajmuje endodoncja.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie kanałowe Kraków »

  Tematyką prezentowanej stronki www są usługi stomatologiczne. Dentysta obsługuje m.in. klientów pochodzących z miasta Kraków. Szczególne miejsce w omawianej ofercie zajmuje leczenie kanałowe. Jedną ze specjalności firmy jest skuteczne wybielanie oraz protetyka. Do dyspozycji klientów jest tam zespół wykwalifikowanych lekarzy. Klienci firmy mogą liczyć na szybką obsługę oraz miłą atmosferę. Specjalistyczne wyposażenie wiodących marek gwarantuje najwyższą jakość obsługi. Wszystkie zabiegi robione są przy wykorzystaniu najlepszego sprzętu.

  Data dodania: 02 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Formo Atelier Dentystyczne Marii Żukowskiej »

  Formo Atelier Dentystyczne to autorski gabinet dla wymagających klientów, zainteresowanych wyjątkowymi usługami dentystycznymi. Posiadamy w ofercie pakiety:
  Diagnoza 360°, Dbam o siebie i Metamorfoza.
  Nasi lekarze są wyspecjalizowani w różnych dziedzinach stomatologii, zapewniamy więc zintegrowane leczenie. Najważniejsze jest dla nas Twoje zdrowie, dlatego planujemy regularne wizyty kontrolne i zawsze przypominamy o nich telefonicznie.
  Specjalizujemy się w rekonstrukcjach zgryzu. Dzięki temu poprawia się nie tylko wygląd zębów, ale również rysy twarzy.
  Atelier to przestrzeń dla ludzi ceniących sztukę. Wciąż udowadniamy, że jesteśmy mistrzami w kreowaniu uśmiechu. Jednocześnie doceniamy talent artystów w innych dziedzinach. W naszym gabinecie znajdują się obrazy wrocławskich malarzy, a tych najlepszych wspieramy w czasie ich wystaw i wernisaży.

  Data dodania: 27 04 2016 · szczegóły wpisu »