Formo Atelier Dentystyczne Marii Żukowskiej

Formo Atelier Dentystyczne Marii Żukowskiej Formo Atelier Dentystyczne to autorski gabinet dla wymagających klientów, zainteresowanych wyjątkowymi usługami dentystycznymi. Posiadamy w ofercie pakiety:
Diagnoza 360°, Dbam o siebie i Metamorfoza.
Nasi lekarze są wyspecjalizowani w różnych dziedzinach stomatologii, zapewniamy więc zintegrowane leczenie. Najważniejsze jest dla nas Twoje zdrowie, dlatego planujemy regularne wizyty kontrolne i zawsze przypominamy o nich telefonicznie.
Specjalizujemy się w rekonstrukcjach zgryzu. Dzięki temu poprawia się nie tylko wygląd zębów, ale również rysy twarzy.
Atelier to przestrzeń dla ludzi ceniących sztukę. Wciąż udowadniamy, że jesteśmy mistrzami w kreowaniu uśmiechu. Jednocześnie doceniamy talent artystów w innych dziedzinach. W naszym gabinecie znajdują się obrazy wrocławskich malarzy, a tych najlepszych wspieramy w czasie ich wystaw i wernisaży.

Szczegóły strony www.formo-atelier.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.formo-atelier.pl:

Formo Atelier Dentystyczne Marii Żukowskiej

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • stomatolog tychy »

  Ładny uśmieszek jest jedną z tych spraw, które zapewne każdy człowiek reflektował by dysponować. Zapraszamy więc na naszą witrynę www gdzie odnajdziecie Państwo informacje na temat naszego gabinetu dentystycznego. Nasza propozycja to między innymi endodoncja (leczenie kanałowe zębów). Bezspornie nie jest to wyłączna rzecz jaką się zajmujemy. Cała oferta na naszej stronicy, oraz w gabinecie, do którego odwiedzenia bardzo ciepło zapraszamy.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Katowice - klinika R. Borczyk »

  Klinika Implantologii i Stomatologii Estetyczne kierowana przez doktora Romana Borczyka, uznanego wykładowcę z zakresu implantologii i endodoncji, znajduje się w Katowicach Brynowie przy ulicy Czajek 5. Jest to jeden z najnowocześniejszych ośrodków w Polsce. W ofercie kliniki znajduje się: implantologia, endodoncja (leczenie kanałowe), stomatologia estetyczna (usuwanie osadu i kamienia, wybielanie zębów, korony ceramiczne, licówki ceramiczne), chirurgia stomatologiczna, protetyka, leczenie chorób przyzębia - paradontozy, ozonoterapia. Klinika ma 13 doskonale wyposażonych, klimatyzowanych gabinetów, posiada - PRACOWNIĘ RTG (wykorzystuje technikę pozwalającą na uzyskanie obrazu RTG na ekranie komputera w przeciągu kilku sekund od wykonania zdjęcia, dawki promieniowania są praktycznie pomijalne. Pracownia RTG spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa wymagane w Unii Europejskiej), - TOMOGRAF KOMPUTEROWY (precyzyjny obraz bez zniekształceń daje możliwość zmniejszenia inwazyjności leczenia oraz umożliwia dokładne zaplanowanie postępowania implantologicznego. Skraca czas trwania zabiegu oraz zmniejsza dolegliwości związane z gojeniem. Dzięki trójwymiarowemu obrazowaniu uzyskuje się dodatkowe informacje pozwalające na przeprowadzenie w warunkach ambulatoryjnych zabiegów, które dotychczas wymagały zaplecza szpitalnego), - RADIOWIZJOGRAFIĘ CYFROWĄ (kamera wewnątrzustna - pomocna jest zarówno w diagnostyce, jak i np. w skomplikowanym leczeniu kanałowym może być wykorzystywana zamiast rentgena), - MIKROSKOPY w każdym gabinecie. Przyjeżdżają tutaj pacjenci ze Śląska i innych województw oraz z zagranicy. Dla tych ostatnich posiada intensywny program leczenia stomatologicznego. Bardzo wymagający pacjenci mogą skorzystać z oferty VIP leczenie chorób przyzebia - paradontozy, ozonoterapia, usuwanie osadu i kamienia, wybielanie zębów. Ośrodek zapewnia bezbolesne leczenie zębów na najwyższym poziomie przy użyciu mikroskopów Zeiss. Katowice, ul. Czajek 5.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta kraków »

  Dzisiaj dentysta już nie musi się kojarzyć z cierpieniem. Dzięki naszym gabinetom prędko się przekonasz, że można naprawiać uzębienie w radosnej atmosferze i bez krzyku. Na naszej witrynie internetowej zaprezentowaliśmy nie tylko naszą propozycję, ale jednocześnie nauczysz się z niej jak dbać o uzębienie. Gdy poszukujesz haseł takich jak: endodonta kraków czy implanty kraków polecana strona pozwoli Ci szybko porozmawiać z naszymi specjalistami. Pomagamy kompleksowo i z uśmiechem, a nasi klienci wychodzą z gabinetu szczęśliwsi. Poznaj dzięki nam współczesne oblicze stomatologii.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Ursynów »

  Przedwczesna utrata zębów spowodowana urazem może wystąpić we wszystkich okresach życia. Uraz zęba mlecznego połączony z jego zwichnięciem i wtłoczeniem w tkanki wyrostka zębodołowego, szczególnie po 3. roku życia, może spowodować zaburzenia rozwoju stałych siekaczy. Stomatolog Ursynów przekonuje, że przemieszczenie zęba stałego lub przebarwienie szkliwa może być szkodliwe. W uzębieniu stałym uraz powoduje wybicie zęba, zwichnięcie i(lub) wtłoczenie w tkanki wyrostka zębodołowego. Niektóre rodzaje złamań powodują natychmiastową utratę zęba, w innych podejmuje się leczenie endodontyczne, a jeszcze inne umożliwiają utrzymanie zęba z zachowaniem żywej miazgi. Z najczęściej spotykanych należy wymienić wgłobienie w twardych tkankach zęba (dens invaginatus, dens in den-te), o czym mówi stomatolog Ursynów.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Działaj profilaktycznie, idź do stomatoga przed bólem zęba »

  Każdy pragnie posiadać piękny uśmieszek, jednakże nie znam człowieka który docenia wizyty u dentysty. Trzeba pamiętać, że witalne, białe zęby to często nasza wizytówka. Ile razy w życiu chcieliśmy dobrze wyglądać na zdjęciu a nie było na nim widać naszego zadowolenia? Naturalnie wielu ludzi wstydzi się uśmiechnąć, bo boją się że ich uzębienie nie wyglądają atrakcyjnie. Jednak w teraźniejszych czasach to coraz mniejszy kłopot. Ludzie potrzebując się wyśmienicie prezentować dbają o siebie i swój wygląd. Dlatego jeśli wahasz się czy zgłosić się o pomoc do eksperta - pamiętaj to nic strasznego, a z pewnością efekty będą zadowalające. Stomatolog Rzeszów to perfekcyjne wyjście. Jeżeli jednakże boisz się i będziesz przekładał wizytę u dentysty licz się z przyszłymi konsekwencjami ogromnego bólu i większego kosztu! Jeżeli zatem w trakcie spożywania odczujesz boleść albo nawet drobne ukłucia - nie zwlekaj i wybierz się do stomatologa, a na pewno nie będziesz ubolewał.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny warszawa »

  Stołeczna klinika implantologiczna S.Tom to prekursorska klinika dentystyczna z wieloletnim stażem. Pełnimy pełny zakres usług dentystycznych takich jak: leczenie zachowawcze, Leczenie endodontyczne - kanałowe, Leczenie periodontologiczne, Leczenie protetyczne, Refleksologia twarzy. Praktykujemy zabiegi takie jak: piaskowanie, fluoryzacja, uszczelnianie bruzd, implementacja szyny zgryzowej, refleksoterapia, plastyka wędzidełka, licówka porcelanowa, proteza szkieletowa, dewitalizacja zęba, naprawa protezy, implanty. Warszawa ma wielu stomatologów, ale nie wszędzie nie poczujesz nawet niemiłych efektów towarzyszących standardowemu znieczuleniu!

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Warszawa »

  Leczenie kanałowe, zakładanie koron porcelanowych, aparatu ortodontycznego, usunięcie zęba, to tylko niektóre zabiegi, które przeprowadzane są w gabinecie dentystycznym Implant-Art. Wystarczy tylko wejść na witrynę www.implant-art.com.pl, aby zapoznać się z niesłychanie atrakcyjną ofertą. Poza tym, zaprezentowane są tam bieżące promocje. Na pewno każdy pacjent, który opuści wskazany gabinet będzie usatysfakcjonowany, co tylko potwierdzają fotografie uzębienia pacjentów przed i po zabiegach, które można obejrzeć na wymienionej wcześniej stronie.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • prywatny gabinet dentystyczno-protetyczny w Bydgoszczy »

  Zniszczone zęby nie są najlepszą wizytówką i może nawet nie wiesz o tym, że nowoczesne implanty dentystyczne mogą całkowicie Cię odmienić.
  Otóż mogą! I takiego zadanie podejmie się stomatolog z Bydgoszczy Adam Witkowski. Jego gabinet specjalizuje się w trudnych uzupełnieniach protetycznych, kosmetycznych – stałych i ruchomych.
  W gabinecie posiadają pracownię radiologiczną zaopatrzoną w nowoczesny sprzęt diagnostyczny.
  Inwestycja w zęby to inwestycja w siebie, w nowe zdrowsze i lepsze życie.
  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Rzeszów »

  Jeśli poszukują Państwo dobrego stomatologa w Rzeszowie, zapraszamy do zapoznania się z propozycją wysuwaną przez gabinet prowadzony przez małżeństwo Serwińscy. W obrębie strony firmowej rzeszowskich dentystów widnieje szczegółowy opis oferty placówki. Stomatologia u Serwińskich obejmuje zabiegi estetyczne, profilaktyczne, leczenie kanałowe, protetykę oraz działania chirurgiczne w obrębie jamy ustnej. Jeżeli pragną Państwo wstawić sobie implanty w Rzeszowie bądź interesuje Państwa fachowa stomatologia dziecięca, zapraszamy na ulicę Chodkiewicza 12.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • RADUS - protetyka, wybielanie zębów, implanty »

  Oferujemy Państwu wykonywanie pełnego zakresu zabiegów chirurgicznych. Do klasyki należą m.in.: ekstrakcje, leczenie kanałowe, usunięcie zatrzymanych zębów, wybielanie, protetyka połączeń z zatoką szczękową, leczenie powikłanych ropni, resekcje korzeni przy zębach martwych.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »