Fundacja Przerwij Ciszę Marty Chojnowskiej

Fundacja Przerwij Ciszę Marty Chojnowskiej Opis:
Fundacja Marty Chojnowskiej „Przerwij Ciszę” przedstawia Państwu:
*Podręczniki:
- 1 stopnia.
- 2 stopnia.
- 3 stopnia.
*Multimedialny program do nauki języka migowego „Znam Umiem Rozumiem”
*Ćwiczenia dydaktyczne do pracy edukacyjno- terapeutycznej z dziećmi niesłyszącymi
- ALBUM 1
- ALBUM 2
- ALBUM 3
*Płyty z kursami multimedialnymi do nauki języka migowego
- 1 stopnia.
- 2 stopnia.
- 3 stopnia.
Oraz płyty razem z Podręcznikami do nauki Języka migowego.

Szczegóły strony przerwijcisze.org:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę przerwijcisze.org:

Fundacja Przerwij Ciszę Marty Chojnowskiej

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 5 Odwiedziny baiduspider 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kwasy tłuszczowe omega 3 »

  Omega 3 pełnią bezcenną wprost rolę w budowaniu energii układu
  immunologicznego. Badania naukowe jakie prowadzone są na całym świecie umożliwiają jednoznaczne stwierdzenie, że kwasy tłuszczowe Omega 3 obniżają zbyt wysoki poziom trójglicerydów odpowiedzialnych za tworzenie się zatorów oraz zwiększają poziom „dobrego” cholesterolu HDL dzięki czemu pomagają przeciwdziałać zawałom serca. Mówiąc o poprawnym doborze kwasów tłuszczowych w naszym menu należy pamiętać, iż proporcja między Omega 6 i omega 3 w diecie powinna wynosić 4:1.

  Data dodania: 24 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gronkowiec złocisty »

  Gronkowiec jest bakterią wszechobecną. Obecny jest zarówno u ludzi, oraz u zwierzęcia. Nie omija on też powietrza, wody czy jedzenia. Ta gram-dodatnia bakteria występuje przeważnie w jamie nosowo-gardłowej a także na skórze ludzi i zwierząt. Gronkowiec jest względnym beztlenowcem co oznacza, że może żyć w warunkach tlenowych. Niektóre z odmian gronkowca żyje w symbiozie z naszym organizmem. Gronkowiec dojrzewa najlepiej w temp. 37 stopni i nie wytwarza przetrwalników. Bez trudu znikają przy podgrzewaniu, natomiast enterotoksyna jest oporna niemal na wszystko i to ona robi największe szkody.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Reishi-japoński grzybek niesmiertelności »

  Reishi w krajach Dalekiego Wschodu nazywany był grzybkiem nieśmiertelności. W Medycynie Naturalnej Japonii, Tajlandii i Chin stosowano go od tysięcy lat jako intensywny środek odmładzający oraz wspomagający leczenie wielu chorób. Dzięki niezwykłej skuteczności grzybek Reishi otrzymał przydomek nazwano "Dar Bogów", gdyż przywracał on zdrowie nawet ludziom w bardzo ciężkim stanie. Stosowano go m.in. w leczeniu schorzeń nowotworowych (prostaty, wątroby, żołądka, nerek, piersi, przełyku, pęcherza, mózgu, odbytnicy i okrężnicy, w białaczce, chłoniaka nieziarnicznego oraz innych form raka). Ponadto leczenie grzybkami Reishi znacznie wspomagała leczenie reumatyzmu, dolegliwości związanych z osłabieniem systemu odpornościowego (np. chroniczne zapalenie oskrzeli, płuc, grypy, częste przeziębienia), przewlekłe stany zapalne, dolegliwości klimakteryjne oraz nieregularne miesiączki, napięcie nerwowe i stres, nadpobudliwość, bezsenność (oraz nadmierna senność), katarakta, schorzenia serca (arytmia, choroba wieńcowa), anemia, cukrzyca, rekonwalescencja po wylewach krwi do mózgu, schorzenia układu trawiennego, zapalenia żołądka i jelit, wrzody, zapalenie wątroby, martwica wątroby, nadciśnienie, wysoki poziom cholesterolu, bóle i zawroty głowy, alergie oraz rekonwalescencja po przebytych chorobach.
  Niegdyś cena grzybków Reishi była niezwykle wysoka (równała się cenie złota), czyniąc je niedostępnymi dla wielu osób. Wynikało to z rzadkości występowania tego gatunku grzyba w naturze. Od kiedy jednak badania naukowe prowadzone w USA, Japonii i Chinach potwierdziły wysoką skuteczność preparatów z zawartością Reishi, rozpoczęto hodowlę tego grzyba. Dzięki temu obniżone zostały ceny tej niezwykłej rośliny i uczyniły ją dostępną dla szerokiego ogółu ludzkości.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • porady dla młodej mamy »

  Opieka nad małym dzieckiem nie jest prosta. Troska o jego bezpieczeństwo stwarza, że częstą stawiamy sobie pytanie o to, czy postępujemy słusznie, duże utrudnienie stanowi zaś i to, że prawie że każda osoba znajdująca się w naszym sąsiedztwie próbuje udzielać nam, nie raz wykluczających się wzajemnie, wskazówek. Witryna www zawierająca porady dla mam pozwala usystematyzować edukację dotyczącą opieki nad maluchem. Ustalone na niej dane ułatwiają rozwiązywanie nawet tych problemów, które wydają się szczególnie niełatwe, przyczyniają się zatem i do tego, że sama mamusia zyskuje lepsze samopoczucie.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • bezdechy senne »

  Jeżeli chcesz wyleczyć bezdech senny, to wiele zależy głównie od Ciebie. Przyczyną bezdechu sennego może być zły sposób życia oraz różne nałogi. Bezdech senny wbrew pozorom jest bardzo groźny i może też wywoływać bardzo masę problemów. Rezultatami bezdechu sennego mogą być zawał serca, niedotlenienie komórek lub mięśnia sercowego. Od czasu i jakości snu jest zależne, w jakiej formie będziemy kolejnego dnia. Na prezentowanej witrynie odnajdziesz znakomite porady na temat walki z bezdechem. Bezdech senny powstaje z dużego rozluźnienia mięśni dróg oddechowych.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • zatory »

  Uprawiaj jakiś sport, bądź wykonuj ćwiczenia, a z pewnością unikniesz zatorów. Sport pomaga uniknąć dużej liczby chorób, a również jest skuteczny przeciw zatorom. Dowiedz się więcej na temat ryzyka zatorów oraz hamowania ich. W przypadku zatorów wyjątkowo ważna jest profilaktyka. Zrób użytek rad autentycznych profesorów medycyny.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • cytologia »

  Wczesne wykrycie raka gwarantuje jego całkowite wyleczenie. Wstąp na portal, a otrzymasz na niej mnóstwo informacji na temat badań cytologicznych. Na zaprezentowanej witrynie dowiesz się więcej odnośnie cytologii. Mamy nadzieję, iż zaprezentowana witryna wesprze Cię w decyzji wybrania się na cytologię. Pośród dużej ilości Polek bardzo często można odnotować przerażenie przed badaniami cytologicznymi. Warto jest raz na pewien okres czasu przeprowadzić sobie cytologię. Cytologia jest wykonywana wyłącznie u pań, ponieważ tyczy się badania szyjki macicy. Z zastosowaniem prezentowanej witryny wybierzesz najbliższy ci szpital robiący badania cytologiczne.

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koncentrator tlenu »

  Trudnimy się urządzeniami wykorzystywanymi w domowej terapii tlenowej - koncentratorami tlenu. Urządzenia mają użycie przy schorzeniach związanych z niedotlenieniem organizmu, takich jak POCHP, rak płuc, astma, niewydolność krążeniowa. Koncentratory tlenu są alternatywą dla butli tlenowych. Nie potrzebują uzupełniania, są bezpieczne w użytkowaniu, do funkcjonowania potrzebują jedynie zasilania prądem. Zasada działania polega na oddzielaniu tlenu od azotu za poradą tzw. sit molekularnych. Standardowe modele umożliwiają regulację przepływu tlenu od 1 do 5 litrów na minutę. Nasza firma Tlenmed specjalizuje się w koncentratorach tlenu. Zajmujemy się sprzedażą nowych urządzeń stacjonarnych do użytku domowego jak również nieznacznych lekkich, przenośnych koncentratorów zasilanych z akumulatorów. Prowadzimy wypożyczalnię koncentratorów tlenu. Dostarczamy urządzenia w jakiekolwiek miejsce w Polsce. W naszej spółce działa też serwis koncentratorów tlenu. Naprawiamy znacząca większość modeli występujących na rynku. Na czas naprawy możemy za darmo wypożyczyć zastępczy koncentrator tlenu. Nasza oferta kierowana jest zarówno do osób fizycznych jak i placówek zdrowia i firm prywatnych. Zapraszamy do korzystania z naszej propozycji i odwiedzenia naszej strony internetowej. Firma TLENMED specjalizuje się w urządzeniach do tlenoterapii domowej. Prowadzimy sprzedaż, wypożyczalnię, a oprócz tego serwis naprawczy koncentratorów tlenu. Funkcjonujemy na terenie całej Polski. Koncentratory tlenu są urządzeniami które wzbogacają powietrze atmosferyczne w większą zawartość tlenu, w większości wypadków powyżej 90 procent. Stosowane są przede wszystkim w medycynie przy chorobach wymagających podawania tlenu takich jak: POCHP, rak płuca, astma, włóknienie płuc. Koncentratory tlenu zastępują ciężkie i niebezpieczne butle tlenowe, nie wymagają uzupełniania tlenem, mogą pracować bez ustanku przez 24 godziny na dobę. W bardzo wielu przypadkach używane są przy tlenoterapii domowej. Osoby wymagające podawania tlenu nie muszą przebywać w szpitalu, mogą przebywać w domu mając nieograniczony dostęp do tlenu i korzystając z go zgodnie z wymaganiami lekarza. Nasza firma para się sprzedażą nowych jak i używanych koncentratorów tlenu. Prowadzimy wypożyczalnię koncentratorów tlenu które dostarczamy na terenie całego państwie. Trudnimy się również fachowym serwisem większości modeli koncentratorów tlenu występujących na rynku. Naprawiamy, a oprócz tego wykonujemy przeglądy techniczne. Zapraszamy do zapoznania się z całą propozycją na naszej stronie www.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Luszczyca SOS - informacje i pomoc w chorobie »

  Serwis o łuszczycy - niezakaźnej, przewlekłej chorobie dermatologicznej, która jest jednym z najczęściej występujących schorzeń skóry.
  Na stronie tej znajdziesz podstawowe wiadomości i artykuły o łuszczycy, które dotyczą kwestii takich jak: objawy i przyczyny łuszczycy, leczenie choroby, leki na łuszczycę, czy codzienne życie z łuszczycą.
  Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony pod adresem luszczyca.sos.pl

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ginekolog »

  Owoce incydentalnego stosowania pigułce postępują okazjonalnie zaś włączają bóle makówki, wymioty. Wówczas efektywność pastylce znacząco upada. Pigułka uznana po okresie 72 h od poglądu ma raz za razem niższą efektywność. W losu zapłodnienia a czystego zagnieżdżenia zalążka nie stanowi w celu panu postraszenia.
   Co niemiara facetek spośród bogatych oskarżycieli się na przerwanie ciąży. Przyjęcie takiej woli ma miejsce w spośród dewizie przykre zaś zbolałego. Fakt, że aborcja w Polsce ma miejsce w nieprawna na domiar tego przysparza wielu zawadów a mota natomiast w istocie już traumatyczną sprawę.Naprzeciwko ograniczeniom nielegislacyjnym należących rozstrzygania damy o swoim istnieniu oraz truchle wychodzą bogate koordynacje. W internecie zachodzi raz za razem serwisów oferujących pastylki poronne. Serwy takie są na ogół przewodzone za pomocą lekarzy ginekologów, którzy są częstokroć jedyną deską ratunku w celu współmałżonki węzłowych się na zakłócanie ciąży. Pigułki poronne przedkładane przez taki serwis są sprawdzone, czynne tudzież bezpieczne dla organizmu. Z baczności na to, iż everyman sytuacja znajdujący się drugi poprzednio spedycją konieczna znajdujący się telefoniczna konsultacja spośród medykiem, kto udzieli każdych danie oraz odparuje na dowolnego badania.
   

  Data dodania: 16 07 2017 · szczegóły wpisu »