Psychoterapia w Częstochowie

Psychoterapia w Częstochowie Coraz więcej osób cierpi na różnego rodzaju zaburzenia psychiczne i emocjonalne, które skutkują depresją, objawami nerwicowymi, psychosomatycznymi, zaburzeniami osobowości. Im szybciej skorzystają one z fachowej pomocy psychoterapeuty lub psychologa tym większą mają szansę na satysfakcjonujące je życie pozbawione bólu emocjonalnego. Zapraszamy każdą osobę z podobnymi trudnościami do naszego centrum psychoterapii, gwarantujemy profesjonalizm i najwyższą etykę pracy.

Szczegóły strony centrummandala.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę centrummandala.com:

Psychoterapia w Częstochowie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 13 Odwiedziny baiduspider 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Jak rzucić palenie »

  Rzucanie palenia z akcesoriami zawartymi na stronie jest proste. W sklepie internetowym zawarto rady dla tych, którzy pierwszy raz go odwiedzają. Opisano tam dokładne informacje odnośnie dostępnych akcesoriów. Na stronie umieszczono porady o tym, jak raz na zawsze rzucić palenie. Przy zdjęciach poszczególnych produktów umieszczone są także aktualne ceny. Strona zawiera też wskazówki odnośnie wyboru pierwszych akcesoriów.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy psycholog w Poznaniu »

  Obeznany psycholog udziela profesjonalną pomoc z zakresu: Psychoterapii (nerwice, niepokoje, depresje, bezsenność, przeżycia traumatyczne, kryzysy, choroby psychosomatyczne, uzależnienia; Szybkiej tudzież wydajnej eliminacji nałogów w hipnozie (papierosy, alkohol, nadwaga); Mobilizacji umysłowości w walce z infekcją nowotworową tudzież pozostałymi chorobami przewlekłymi: Minimalizowanie symptomów leczenia chemioterapią; Instruktażu zdrowego i antystresowego rozumowania. Kancelaria pomocy psychiatrycznej miło zachęca do sięgnięcia z jednej spośród najdoskonalszych organizacji psychologicznych na terenie Poznania również całego kraju. Kilkuletnie doświadczenie oraz szerokie grono zadowolonych także uzdrowionych osobników to nie wyłączne potencjały na rzecz, których powinno się przybyć do naszego doktora psychiatry.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Kraków »

  Pomoc psychiatryczna to jedna z form terapii skierowanej do osób obarczonych mniej albo bardziej dotkliwymi dysfunkcjami natury psychicznej. Dobry psychiatra, natomiast, to specjalista, który za pomocą rozmaitych dostępnych środków skłonny jest nieść konkretną pomoc. Na takim właśnie założeniu zbudowaliśmy propozycję naszych krakowskich ośrodków. Wobec powyższego, podejmujemy się dalszego przekazywania tej idei, przez ciąg kompleksowych szkoleń oraz świadczenie pomocy z zakresu superwizji psychoterapii. Nasi specjaliści dysponują fachowym wykształceniem, oprawionym w wieloletnią praktykę kliniczną.
   

  Data dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Narkotyki Warszawa »

  Udzielamy pomocy wszystkim, którzy jej żądają, w oparciu o przetestowane techniki i formuły medyczne obowiązujące na świecie. Dokładny dobór kadry medycznej, powszechne podejście do człowieka i jego spraw, przyjacielska i serdeczna atmosfera już od pierwszego kontaktu z konsultantem indywidualnym, warunki gwarantujące poczucie bezpieczeństwa i dyskrecji, zadowolą oczekiwania jakiegokolwiek klienta. Jeśli są Państwo zaciekawieni zamówieniem szkolenia z zakresu uzależnień dla swojej szkoły, dlatego że chcecie doprowadzić do realizacji zajęcia profilaktyczne z młodzieżą albo rodzicami, prosimy o kontakt z wykładowcą, specjalistą profilaktyki uzależnień w celu omówienia detali. Kursy prowadzimy na terenie całej Polski. Nasze zajęcia aktywizują młodzież i zachęcają do czynnego w nich udziału. Jeżeli chcą być Państwo gośćmi na naszych zajęciach i dopiero potem nas zaprosić, prosimy o kontakt i ustalenie czasu najbliższych spotkań.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa - Małgorzata Kowalik »

  Pomoc psychologiczna i psychoterapia dla młodzieży i osób dorosłych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji osobistej, rodzinnej, zawodowej. Gabinet znajduje się w centrum Warszawy, co umożliwia dogodny dojazd z różnych dzielnic Warszawy także środkami komunikacyjnymi (metro, autobus, tramwaj). Zapewniam kameralną atmosferę i dyskrecję. Zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie Alkoholizmu »

  Nadmierne spożycie napojów alkoholowych to w naszym kraju cały czas bardzo duży problem. Stąd też tak ważne jest, by angażować pieniądze w walkę z tą chorobą oraz w działania zapobiegawcze, uświadamiające negatywne skutki picia alkoholu. Leczenie alkoholizmu jest wyzwaniem bardzo trudnym, dlatego musimy koncentrować nasze starania głównie na zapobieganiu przypadkom tej choroby. Istotne jest również, by w naszym kraju zmieniła się kultura picia napojów alkoholowych pomimo, iż z każdym rokiem jest pod tym względem lepiej.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gestalt Kraków »

  Ośrodek Rozwoju i Terapii, który jest zlokalizowany w Krakowie, to takie szczególne miejsce. Jego fenomen jest spowodowana tym, że do naszej przestrzeni "Do Źródła" możesz wkroczyć bez bez skrępowania i odnaleźć inspirację do rozwoju osobistego. Lekcje są prowadzone przez Małgorzatę Kulawik. Jest ona absolwentką psychologii, psychoterapeutą Gestalt i, najważniejsze, założycielką ośrodka. Za pomocą rozmaitych warsztatów wzmagana jest świadomość odnośnie naszego życia poprzez trzy obszary pracy psychologicznej: ciała, emocji oraz motywacji. Spotkania te są przeprowadzane zarówno w grupie, jak i indywidualnie.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog w Warszawie »

  Podejście utworzone i rozwinięte przez C. R. Rogersa i jego uczniów jest aktualnie znane jako "terapia skierowana" lub "skierowana na kliencie". Specyficzną cechą tej terapii jest pobudzanie samodzielności pacjenta, zamiast poddawania go zewnętrznemu działaniu korektywnemu.
  Podejście Rogersa odznacza kluczowe przekonanie, że wrodzoną cechą człowieka jest dobroć. To, że staje się nieznośny, egoistyczny, agresywny wobec, jest skutkiem doświadczeń zdobywanych w miarę rozwoju; gdyby nie one, pozostałby miły i przyjazny. Dobry psycholog.
  Zadaniem terapeuty jest zbudowanie warunków umożliwiających pacjentowi samodzielne dokonywanie zmiany prywatnych postaw, a więc rozwinięcie prawidłowej samooceny. Terapeuta powinien być przyjazny, troskliwy, rozumiejący, niemniej jednak sam nie powinien ani oceniać, ani interpretować. Sytuacja partnerowania musi dać pacjentowi możność samodzielnego dokonywania ocen: terapeuta zapewnia mu atmosferę zrozumienia i usiłuje podtrzymywać proces wypowiadania się i poznawania siebie.
   Badania oparte na koncepcji uczenia się społecznego (Bandura, 1969) wykazały, że wiele przejawów uczenia się, wynikających z bezpośrednich doświadczeń, można osiągnąć również przez obserwowanie zachowania innych ludzi i poznawanie skutków ich zachowania.
  Reakcje emocjonalne na określone bodźce mogą też zostać wyuczone dzięki obserwowaniu reakcji emocjonalnych innych ludzi, którzy w związku z tymi bodźcami ujawniają przykre albo przyjemne przeżycia.
  Zachowanie unikowe może być usuwane przez obserwowanie odważnych zachowań modelu wobec obiektywu wywołującego lęk. Systematyczne obserwowanie eksponowanego pacjentowi zachowania modelowego ma możliwość być zatem w niektórych przypadkach pożyteczną techniką terapeutyczną. Dobry psycholog.
  Bandura usuwał u dzieci lęk przed psem w ten metodę, że grupa dzieci poddawanych terapii w czasie ośmiu krótkich posiedzeń obserwowała rówieśnika, który bez lęku bawił się z psem przyprowadzonym w tym celu do pomieszczenia. Chłopiec bawił się z psem przez 3 minuty. W trakcie każdego następnego posiedzenia zabawa z psem stawała się coraz bardziej poufna i odbywała się częściowo w zagrodzie, w której zamknięto psa, a częściowo oprócz zagrodą. Stopniowo zachęcano dzieci do tego, by naśladowały chłopca i bawiły się z psem, karmiły go, wchodziły do jego zagrody. W tym eksperymencie pokazywano osobom badanym w ośmiu 3 - minutowych pokazach filmowych, jak stopniowo chłopiec stawał się coraz to odważniejszy. W jednej z wersji filmu badani oglądali różnorodne dzieci i różne psy. Wersja filmowa, w porównaniu z pokazem "na żywo", była odrobinę mniej skuteczna, niemniej jednak jej braki wyrównywało pokazywanie dzieci i różnorakich psów.
  Istnieje jeszcze szereg innych technik, które można wykorzystać do uczenia się poprzez naśladownictwo. Jedną z nich jest psychodramatyczne odgrywanie ról. Wielokrotne obserwowanie specyficznych scen demonstrowanych przez inne mężczyźni i kobiety, a następnie próby naśladowania dokonywane przez pacjenta można wykorzystać do rozszerzenia repertuaru jego zachowań i usuwania deficytów, priorytetowo w zakresie kontaktów międzyludzkich.
   

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • ŻYCIE NA PIĄTKĘ »

  ŻYCIE NA PIĄTKĘ - to serwis z poradami jak żyć szczęśliwie, jak nawiązywać pozytywne relacje z innymi ludźmi, jak stać się osobą lubianą, pewną siebie, empatyczną i jednocześnie asertywną. Jak pozbyć się nieśmiałości. Serwis poradniczo- terapeutyczny, jak żyć z entuzjazmem, być pełnym wigoru i skupiać wokół siebie pełno przyjaciół. Nasz serwis zawiera Radosną Galerię która wprowadzi Cię w świetny nastrój, wydajemy publikacje dotyczące: nieśmiałości, pewności siebie, empatii, asertywności oraz protekcjonizmu. Zajmujemy się również terapią uzależnień, tak bardzo ograniczającą naszą wolność. Optymistyczny Blog ma pomóc Wam przejść z postawy ale nudno do postawy życia pełnego wigoru.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholodzy-terapeuci.info »

  Integracja sensoryczna, psychoterapia i zajęcia edukacyjno-rozwojowe dla dzieci to tylko mała część oferty jaką oferują nasze ośrodki.
  Cała nasza kadra to psycholodzy, pedagodzy, terapeuci, psychoterapeuci, socjoterapeuci, logopedzi, terapeuci integracji sensorycznej którzy świadczą kompleksową oraz systemową pomoc dzieciom, młodzieży oraz dorosłym.
  Przyjmujemy wszystkich potrzebujących, którym specjaliści naszych ośrodków mogą pomóc, bez względu na miejsce zamieszkania i to bez skierowania.
  Pierwsze spotkanie to konsultacje, podczas których jest diagnozowany problem a także podejmowana jest decyzja o możliwym rodzaju najbardziej efektownych zajęć.
  Psycholog warszawa pomaga wszystkim dzieciom, młodzieży oraz ich rodzicom, rodzinom, parom, dorosłym, emerytom, ioraz nnym placówkom rozwojowym i kadrze merytorycznej.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »