Psychoterapia w Częstochowie

Psychoterapia w Częstochowie Coraz więcej osób cierpi na różnego rodzaju zaburzenia psychiczne i emocjonalne, które skutkują depresją, objawami nerwicowymi, psychosomatycznymi, zaburzeniami osobowości. Im szybciej skorzystają one z fachowej pomocy psychoterapeuty lub psychologa tym większą mają szansę na satysfakcjonujące je życie pozbawione bólu emocjonalnego. Zapraszamy każdą osobę z podobnymi trudnościami do naszego centrum psychoterapii, gwarantujemy profesjonalizm i najwyższą etykę pracy.

Szczegóły strony centrummandala.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę centrummandala.com:

Psychoterapia w Częstochowie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Wrocław, psychoterapia Wroclaw »

  Jeśli masz dobre relacje ze swoimi bliskimi (rodziną, przyjaciółmi, znajomymi), interesujesz się tym, co dzieje się w ich życiu dostrzeżesz szybko i bez problemu iż coś uległo zmianie i jest inaczej niż dotąd. Na początek bardzo ważna jest rozmowa między Wami. Problemy jakie dotknęły osobę bliską mogą być chwilowe - ale nie należy ich bagatelizować gdyż nigdy nie wiemy co dzieje się w psychice tej osoby! - jak również poważne. Zadbaj o to, by wybrać dobrego psychologa i na pierwsze (a jeśli to konieczne - na kolejne spotkania również, czekając spokojnie pod gabinetem) wybierz się z bliską osobą. Będzie jej raźniej i strach przed wizytą zmniejszy się.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Poznaniu »

  Psycholog z tej placówki w Poznaniu umożliwia oswajanie się z trudnymi wypadkami i wyeliminować uniemożliwiające funkcjonowanie emocje. Jeżeli dopadła cię depresja czy bezsenność, nie godzisz się z utratą ważnej dla ciebie osoby, zgłoś się do Humani. Placówka pomaga w indywidualnych problemach oraz w kłopotach par lub rodzin. W zależności od problemu w jego rozwiązaniu wspiera nie tylko psycholog, ale też psychiatra i seksuolog.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dariusz Dopierała Coach ICC. TSR, uzależniena »

  Business / life coaching. Rozwój osobisty. Terapia uzależnień. Alkoholizm. TSR. DDA. mgr Dariusz Dopierała, Certyfikowany Coach ICC. Znajdziesz tutaj takie działy, jak Inspiracje, Autoterapia, garść podstawowych informacji o coachingu, uzależnieniach i rozwoju osobistym.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa - Małgorzata Kowalik »

  Pomoc psychologiczna i psychoterapia dla młodzieży i osób dorosłych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji osobistej, rodzinnej, zawodowej. Gabinet znajduje się w centrum Warszawy, co umożliwia dogodny dojazd z różnych dzielnic Warszawy także środkami komunikacyjnymi (metro, autobus, tramwaj). Zapewniam kameralną atmosferę i dyskrecję. Zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Pojawienie się w codziennym życiu kryzysu, który utrzymuje się długo i objawia się na przykład obniżonym nastrojem, niechęcią do działania, głębokim smutkiem lub lękiem, może bardzo utrudniać funkcjonowanie, dlatego warto skonsultować się ze specjalistą, by ustalić, czy jest to chwilowe, czy sygnalizuje problemy, nad którymi warto się pochylić. Kontaktu z psychoterapeutą można szukać także nie tylko wtedy, gdy odczuwa się nasilone objawy - psychoterapeuta oferuje pomoc w pracy nad sobą, chęci zmiany swego życia na lepsze. Nasz gabinet, oferujący indywidualną psychoterapię poznawczo-behawioralną, ulokowany jest w spokojnym miejscu na Żoliborzu, blisko stacji metra.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Detoks Wrocław »

  Witryna webowa, jaka faworyzuje centrum usuwania uzależnień, jaki istnieje w otoczeniu miejscowości Wrocław. Pracują w tym ośrodku genialni zawodowcy, jacy pomogą wszystkim w rywalizacji z każdą formą uzależnienia. Obiecujemy fachową opiekę lekarską, która doprowadzi do tego, że poczujesz się lepiej. Skorzystaj z przedstawianej sugestii, a okażesz się krzepki oraz mało w to zainwestujesz.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • MEDIACJE i TERAPIA - Kraków i Nowy Sącz - MEDIATER.pl »

  Udzielamy pomocy psychologicznej w Nowym Sączu oraz prowadzimy mediacje cywilne, rodzinne, gospodarcze, karne i nieletnich w Nowym Sączu i mediacje cywilne, rodzinne i gospodarcze w Krakowie. Na stronie można znaleźć w szczególności informacje na temat przyczyn szukania pomocy psychologicznej i szczegółowe informacje na temat mediacji oraz informację jak skorzystać z pomocy psychologicznej i mediacji.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • ŻYCIE NA PIĄTKĘ »

  ŻYCIE NA PIĄTKĘ - to serwis z poradami jak żyć szczęśliwie, jak nawiązywać pozytywne relacje z innymi ludźmi, jak stać się osobą lubianą, pewną siebie, empatyczną i jednocześnie asertywną. Jak pozbyć się nieśmiałości. Serwis poradniczo- terapeutyczny, jak żyć z entuzjazmem, być pełnym wigoru i skupiać wokół siebie pełno przyjaciół. Nasz serwis zawiera Radosną Galerię która wprowadzi Cię w świetny nastrój, wydajemy publikacje dotyczące: nieśmiałości, pewności siebie, empatii, asertywności oraz protekcjonizmu. Zajmujemy się również terapią uzależnień, tak bardzo ograniczającą naszą wolność. Optymistyczny Blog ma pomóc Wam przejść z postawy ale nudno do postawy życia pełnego wigoru.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholodzy-terapeuci.info »

  Integracja sensoryczna, psychoterapia i zajęcia edukacyjno-rozwojowe dla dzieci to tylko mała część oferty jaką oferują nasze ośrodki.
  Cała nasza kadra to psycholodzy, pedagodzy, terapeuci, psychoterapeuci, socjoterapeuci, logopedzi, terapeuci integracji sensorycznej którzy świadczą kompleksową oraz systemową pomoc dzieciom, młodzieży oraz dorosłym.
  Przyjmujemy wszystkich potrzebujących, którym specjaliści naszych ośrodków mogą pomóc, bez względu na miejsce zamieszkania i to bez skierowania.
  Pierwsze spotkanie to konsultacje, podczas których jest diagnozowany problem a także podejmowana jest decyzja o możliwym rodzaju najbardziej efektownych zajęć.
  Psycholog warszawa pomaga wszystkim dzieciom, młodzieży oraz ich rodzicom, rodzinom, parom, dorosłym, emerytom, ioraz nnym placówkom rozwojowym i kadrze merytorycznej.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Anna Rolbiecka | zaburzenia odżywiania terapia Gdańsk »

  Zapraszam serdecznie do odwiedzania naszej strony. Zajmujemy się leczeniem zaburzeń odżywiania, między innymi: anoreksja, bulimia. Stosujemy także terapię metodą arteterapii. Prowadzimy terapię grupową jak i indywidualną. Jeżeli ktoś z Twoich bliskich choruje a Ty nie wiesz jak się w tym odnaleźć, zapraszam na konsultacje psychoedukacyjną. To spotkanie, w czasie którego będziesz mógł uzyskać odpowiedzi na pytania związane ze specyfiką zaburzeń odżywiania i dowiedzieć się jak mądrze wspierać osobę chorą oraz zadbać o siebie w tej sytuacji.

  Data dodania: 14 02 2017 · szczegóły wpisu »