Psychoterapia w Częstochowie

Psychoterapia w Częstochowie Coraz więcej osób cierpi na różnego rodzaju zaburzenia psychiczne i emocjonalne, które skutkują depresją, objawami nerwicowymi, psychosomatycznymi, zaburzeniami osobowości. Im szybciej skorzystają one z fachowej pomocy psychoterapeuty lub psychologa tym większą mają szansę na satysfakcjonujące je życie pozbawione bólu emocjonalnego. Zapraszamy każdą osobę z podobnymi trudnościami do naszego centrum psychoterapii, gwarantujemy profesjonalizm i najwyższą etykę pracy.

Szczegóły strony centrummandala.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę centrummandala.com:

Psychoterapia w Częstochowie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 13 Odwiedziny baiduspider 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie alkoholizmu Łódź. »

  Najstarszą znaną metoda już w starożytności jest metoda hipnozy naturalnej. Stosowana od wieków aby leczyć takie choroby jak depresje, nieśmiałość i choroby o podłożu psychosomatyczno fizycznym. Do takich chorób zaliczamy jąkanie, oddawanie niekontrolowane stolca oraz tiki nerwowe i nerwice. We współczesnych czasach hipnoza lecznicza zrobiła ogromny postęp korzystając z narzędzi statystycznych i opracować hipnotyzerów działających na przestrzeni lat.

  Współczesny hipnotyzer jest przede wszystkim psychologiem, często z tytułami medycyny konwencjonalnej. Medycyna konwencjonalna nie neguje hipnozy jako metody leczenia wręcz przeciwnie hipnoza może być stosowana jako uzupełnienie terapii farmakologicznej. Leczenie depresji doskonale nadaje sprawdza się przy zastosowaniu tej metody ponieważ środki chemiczne uzależniają pacjenta, istnieje ryzyko że pacjent stanie się lekomanem. Na leczenie uzależnień również doskonale nadaje się hipnoza lecznicza dając dowody swej skuteczności już wcześniej niż medycyna konwencjonalna w której leczenie uzależnień rozwinęło się dopiero wraz z powstaniem przemysłu chemicznego.

  W Łodzi działa wielu renomowanych hipnotyzerów. Polecamy ich wszystkich ale szczególnie polecamy Gabinet hipnozy leczniczej znajdujący się w Łodzi przy ul. Kaszyńskiego 7.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Gestalt Mateusz Grygiel »

  Nazywam się Mateusz Grygiel, jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Mam doświadczenie w pracy w placówkach publicznych i prywatnych ośrodkach zdrowia. Oferuję pomoc psychoterapeutyczną w zakresie: leczenia depresji, leczenia nerwic oraz zespołów lękowych, uzależnień, anoreksji, bulimii i innych zaburzeń jedzenia. I offer psychotherapy in English.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław, psychoterapia Wroclaw »

  Jeśli masz dobre relacje ze swoimi bliskimi (rodziną, przyjaciółmi, znajomymi), interesujesz się tym, co dzieje się w ich życiu dostrzeżesz szybko i bez problemu iż coś uległo zmianie i jest inaczej niż dotąd. Na początek bardzo ważna jest rozmowa między Wami. Problemy jakie dotknęły osobę bliską mogą być chwilowe - ale nie należy ich bagatelizować gdyż nigdy nie wiemy co dzieje się w psychice tej osoby! - jak również poważne. Zadbaj o to, by wybrać dobrego psychologa i na pierwsze (a jeśli to konieczne - na kolejne spotkania również, czekając spokojnie pod gabinetem) wybierz się z bliską osobą. Będzie jej raźniej i strach przed wizytą zmniejszy się.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog psychoterapia Warszawa »

  W serwisie zamieszczona została oferta Gabinetu Pomocy Psychologicznej i Terapeutycznej. Właściwa terapia poprzedzona jest konsultacjami z psychologiem. Oferta obejmuje psychoterapię integracyjną, czyli spotkania osób o podobnych problemach. Oferta gabinetu skierowana jest głównie do młodzieży i dorosłych. Gabinet znajduje się w stolicy, stąd jego oferta nosi nazwę Psychoterapia Warszawa. Psychoterapia indywidualna odbywa się w formie regularnych spotkań z psychologiem. W serwisie można dowiedzieć się więcej o gabinecie i jego działalności.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak rzucić palenie »

  Rzucanie palenia z akcesoriami zawartymi na stronie jest proste. W sklepie internetowym zawarto rady dla tych, którzy pierwszy raz go odwiedzają. Opisano tam dokładne informacje odnośnie dostępnych akcesoriów. Na stronie umieszczono porady o tym, jak raz na zawsze rzucić palenie. Przy zdjęciach poszczególnych produktów umieszczone są także aktualne ceny. Strona zawiera też wskazówki odnośnie wyboru pierwszych akcesoriów.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Warszawa »

  Leczymy takie nieprawidłowości jak bezsenność, depresję, zaburzenia lękowe, fobię społeczną, alkoholizm, zaburzenia osobowości, zaburzenia psychiczne u osób starszych, nerwice, zaburzenie odżywiania, nadwagę i otyłość. Udzielamy wsparcia w trudnych okolicznościach życiowych. Osoby zainteresowane usługami zapraszamy do Instytutu Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości w Warszawie. W ofercie profesjonalna psychoterapia indywidualna, grupowa, rodzinna i dla par. Ulgi dla studentów. Psychoterapia grupowa Warszawa.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie Alkoholizmu »

  Nadmierne spożycie napojów alkoholowych to w naszym kraju cały czas bardzo duży problem. Stąd też tak ważne jest, by angażować pieniądze w walkę z tą chorobą oraz w działania zapobiegawcze, uświadamiające negatywne skutki picia alkoholu. Leczenie alkoholizmu jest wyzwaniem bardzo trudnym, dlatego musimy koncentrować nasze starania głównie na zapobieganiu przypadkom tej choroby. Istotne jest również, by w naszym kraju zmieniła się kultura picia napojów alkoholowych pomimo, iż z każdym rokiem jest pod tym względem lepiej.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • MEDIACJE i TERAPIA - Kraków i Nowy Sącz - MEDIATER.pl »

  Udzielamy pomocy psychologicznej w Nowym Sączu oraz prowadzimy mediacje cywilne, rodzinne, gospodarcze, karne i nieletnich w Nowym Sączu i mediacje cywilne, rodzinne i gospodarcze w Krakowie. Na stronie można znaleźć w szczególności informacje na temat przyczyn szukania pomocy psychologicznej i szczegółowe informacje na temat mediacji oraz informację jak skorzystać z pomocy psychologicznej i mediacji.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Placówka Źródło Inspiracji działa na rynku wsparcia psychologicznego. Świetnie wykwalifikowana kadra proponuje psychoterapię grupową, dla par oraz treningi. Profesjonaliści zapewniają fachową pomoc w takich sprawach jak lęki, depresja, trudności w relacjach z innymi ludźmi czy też uzależnienia. Swoje usługi oferują również osobom, które chcą pracować nad rozwojem osobistym. Dokładny opis konsultacji wraz z cennikiem znajdą Państwo na witrynie internetowej. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z pracownikami ośrodka.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Anna Rolbiecka | zaburzenia odżywiania terapia Gdańsk »

  Zapraszam serdecznie do odwiedzania naszej strony. Zajmujemy się leczeniem zaburzeń odżywiania, między innymi: anoreksja, bulimia. Stosujemy także terapię metodą arteterapii. Prowadzimy terapię grupową jak i indywidualną. Jeżeli ktoś z Twoich bliskich choruje a Ty nie wiesz jak się w tym odnaleźć, zapraszam na konsultacje psychoedukacyjną. To spotkanie, w czasie którego będziesz mógł uzyskać odpowiedzi na pytania związane ze specyfiką zaburzeń odżywiania i dowiedzieć się jak mądrze wspierać osobę chorą oraz zadbać o siebie w tej sytuacji.

  Data dodania: 14 02 2017 · szczegóły wpisu »